Latvijas hokeja čempionāts

Hokejisti labi sāk, slikti pabeidz 16.01.2014

Latvijas Hokeja čempionātā „Daugavpils” mājas spēlē ar 1:11 piekāpās „Rīga/Prizma”, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

"Daugavpils" hokejistiem uzvaru sēriju pagarināt neizdodas 22.10.2013

Tikai divus periodus Latvijas hokeja čempionātā izdevies izturēt „Daugavpils” hokejistiem, kuri ar 3:8 piekāpās „Kurbadam”. Vēl pēc diviem periodiem rezultāts bija tikai 3:2 pretinieku labā, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Daugavpils hokejisti izcīna pirmo uzvaru 10.10.2013

Latvijas Hokeja čempionātā negaidītu uzvaru izcīnījuši Daugavpils hokejisti, kuri aizraujošā spēlē ar 4:2 pārspēja “Dinamo/Juniors”, vēsta Sporta pārvaldes portāls.

Daugavpils hokejisti interesantā mačā piekāpjas “Prizmai” 30.09.2013

Ceturto spēli Latvijas hokeja čempionātā aizvadījuši “Daugavpils” spēlētāji, informē Sporta pārvaldes portāls.

DHK 'Latgale' nav spējusi laicīgi sagatavoties sezonai; pārceļ komandas divas pirmās spēles LČ 12.09.2012

Latvijas hokeja čempionāta komanda DHK "Latgale" lūgusi pārcelt tās pirmās divas regulārā čempionāta spēles, vēsta Latvijas Hokeja federācija.